BAOJI TOPTECH ENDÜSTRİYEL CO.

KALİTE İLK, SÜREKLİ YENİLİK, MÜŞTERİ HİZMET

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

BAOJI TOPTECH INDUSTRIAL CO.,LTD.

iyi kalite iğne dedektörü makine satış için
iyi kalite iğne dedektörü makine satış için
Ben sohbet şimdi

BAOJI TOPTECH INDUSTRIAL CO.,LTD.

1 2 3 4
BAOJI TOPTECH INDUSTRIAL CO.,LTD. BAOJI TOPTECH INDUSTRIAL CO.,LTD. BAOJI TOPTECH INDUSTRIAL CO.,LTD. BAOJI TOPTECH INDUSTRIAL CO.,LTD.

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Dünya çapında
Markalar : BJTOPTECH
No. Çalışanları : 80~100
Yıllık satış : 5000000-8000000
Yıl kurulan : 2000
İhracat p.c : 70% - 80%
BAOJI TOPTECH ENDÜSTRİYEL A.Ş., Ltd, "H. K JINLONG ENDÜSTRİYEL A.Ş., Ltd" tarafından yatırıldı. Selefi, "Şangay lansmanı Technology Co, Ltd, 2000 yılında kuruldu. Ürünlerimiz, endüstriyel metal dedektörü makineleri, röntgen detektörü kapsıyordu. makine imalatı ve titanyum metal işleme endüstrisi.

Metal dedektörü, ağırlık ayırma makinesi, güvenlik metal dedektörü, X-ışını dedektörü, ilaç dedektörü makinesi, otomatik paketleme makinesi, giyim iğne dedektörü makinesi dahil olmak üzere endüstriyel ekipman. Tüm ürünler CE gibi uluslararası sertifikalardan geçmiştir ve her türlü gıda denetimi, paketleme işlemi denetimi, çevrimiçi ağırlık denetimi ve sınıflandırma, ilaç denetimi, kamu güvenliği denetimi, tekstil, konfeksiyon, oyuncak, konfeksiyon, ayakkabı, yorgan kauçuk her türlü kullanılır , kimyasal ürün denetimi ve diğer endüstriler. Ürünlerimiz güneydoğu Asya, Orta Doğu, Amerika, Afrika, Avrupa ve diğer uluslararası pazarlara ihraç edilmiştir.

Bir grup profesyonel, üst düzey metal endüstrisi teknik personeli oluşturmak ve pazar talebini karşılamak için sürekli yeni ürünler geliştirmek için titanyum endüstrisinin önde gelen ve uzman üreticileriyle işbirliği yapıyoruz.

Titanyum ve titanyum alaşımları, tungsten, molibden, tantal, niyobyum, nikel ve zirkonyum ve çubuklar, çubuklar, levhalar, borular, teller, filmler, bantlar, folyolar, bağlayıcılar ve çizimler dahil olmak üzere diğer nadir metaller konusunda uzmanlaşmış titanyum işleme ürünleri, diğer derin işleme ürünleri ile. Müşterilerden kesinlikle GB / T, ASTM / B, ASME SB, AMS, DIN, JIS ve diğer gerekliliklerin standartlarını uyguluyoruz. Ürünlerimiz yaygın metalurji, elektronik, seramik, petrokimya, havacılık, makine, medikal ve otomotiv endüstrisi ve diğer sanayi alanlarında kullanılan uluslararası sertifikalardan geçti.

Firmamız her zaman "önce kalite, sürekli yenilik, müşteri hizmetleri" geliştirme stratejisine bağlı kalmıştır.

Baoji TopTech, yeni ve eski arkadaşlarla çalışmayı dört gözle bekliyor, birlikte harikalar yaratın!

İletişim bilgileri
BAOJI TOPTECH INDUSTRIAL CO.,LTD.

İlgili kişi: Mr. Lee

Tel: 86-917-3857362

Faks: 86-917-3857368

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)